Karščiausios naujienos
Home / Statybos / Balkonų stiklinimas labai svarbus procesas

Balkonų stiklinimas labai svarbus procesas

Balkonų  stiklinimas

Svarbiausias klausimas yra   stiklinti  balkoną  ar ne?  Klausimas  greičiau yra retorinis, tačiau prieš  atsakant  į šį klausimą reikėtų  išanalizuoti  visus  privalumus  ir trūkumus. Taigi jei  jūs gyvenate senos statybos namuose ir ten yra  balkonas kokius   jis turi  privalumus?   Visų pirma, jūsų  namuose  bus daugiau erdvės,  kuri gali būti naudojama  įvairiausių  daiktų saugojimui. Tačiau  jau privalumai pasibaigė  ir prasideda  trūkumai.  Pirma  neįstiklintas, atviras  balkonas  bus  atviras  visiems  vėjams. Taigi tie patys papildomi metrai gali pavirsti tiesiog  užgriozdinta vieta, kurioje  išlaikyti  tvarką ir švarą  yra tiesiog neįmanoma, kadangi vasarą  ten kaupiasi dulkės,  rudenį sausi lapai arba  siaučia lietus,  žiemą  sninga.  Antra, neįstiklintas  balkonas tai yra ženklus   šilumos  praradimas iš jūsų  buto, o tai reiškia, kad jūs be reikalo  leidžiate savo pinigus.  Taigi  išvados pešasi pačios  savaime. Reikia  surasti  būdą kaip   visi  šie minusai gali  pavirsti privalumais.  Ir šis  būdas  yra  labai paprastas,  jums yra  reikalingas  balkonų  stiklinimas, kurį jums turi  atlikti  profesionalai. Žinoma, tai iš jūsų pareikalaus  pinigų. Tačiau  ši investicija  yra  pateisinama ir vėliau  jums parodys  tik teigiamas  savo puses, kadangi jums už butą  reikės  mokėti  mažiau pinigų. Optimalus  sprendimas  balkono  stiklinimui  tai yra  sumontuoti plastikinius  langus.  Stiklinimas gali  būti kelių  rūšių  tai yra  šaltasis  ir šiltasis.  Šaltasis tai yra naudojami plastikiniai langai, kurie  turi vieną  sluoksnį. Jie puikiai  suteikia  balkonui  apsaugą nuo  atmosferos  kritulių.

Šiltieji  plastikiniai langai turi tokius  stiklo paketus, kurie yra  sudaryti iš dviejų  arba   trijų stiklų su  oro tarpais.  Pastarieji  kainuoja  pigiau, tačiau jų montavimas yra pateisinamas ženkliu  šilumos  sumažinimu jūsų  namuose.  Šiltų plastikinių langų  montavimas ir balkono šiltinimas  suteikia galimybę praplėsti jūsų  gyvenamas  patalpas, kai  yra  sujungiamos  gyvenamos patalpos ir balkonas į  vientisą  erdvę.  Tokiu  būdu  jūsų vaikas galės  gauti savo kampelį užsiėmimams arba  gali  turėti  darbo  kabinetą ir visa tai  yra  įmanoma  net bendrabutyje.  Priklausomai  nuo to kur jūs gyvenate  jums gali būti reikalingas papildomas  balkono šiltinimas, tačiau tikrai ne visada  yra  toks poreikis.  Tam, kad jūs pasirinktumėte konkretų  sprendimą kaip  turi būti  atliekamas  balkonų  stiklinimas jūs  būtinai turite  gauti specialisto  konsultaciją.  Juk jei  balkonas turi  pertvarą, kuri yra gaminama  iš metalinio profilio tokiu  atveju  norint pritvirtinti  lango rėmą yra būtina padaryti papildomą konstrukciją. Balkonas senos statybos name gali  iš jūsų pareikalauti  papildomo  sutvirtinimo, kadangi visa plastikinių langų konstrukcija su  stiklo paketu turi pakankamai didelį  svorį.  Visa  tai gali pareikalauti pakankamai daug  vargo ir jums gali pasirodyti pakankamai brangu. Tačiau reikėtų  dar kartą  įvertinti  kokius   privalumus jūs galite gauti. Pirma, bus  sumažintas  triukšmo  lygis jūsų  bute, taip pat jūsų  bute  bus  daugiau erdvės.  Buto  apšildymas žiemą  gali  sumažinti  prarandamą  šilumos  kiekį jei  namuose yra  neįstiklintas  balkonas. Jūsų  butą  balkonų  stiklinimas pavers  gražesniu, jaukesniu  ir patogesniu.

Argi to jums  yra  maža. Žinoma, kad ne.  Sprendimas  tinkamai įstiklinti balkoną tai yra  pagrįstas ir  teisingas sprendimas. Balkonų  stiklinimas naudojant  aliuminį tai yra  puikus  būdas suteikti namų  apsaugą nuo  vėjo ir įvairios  rūšies kritulių.  Šis  sprendimas gali  būti  vadinamas  ekonomišku, kadangi  tokio  stiklinimo kaina  palyginus su PVC  profilio  konstrukcijomis yra žema.  Šią  sistemą  vis dažniau  pasirenka tie  kas  nori  kaip galima geriau įrengti balkoną pagal  aukštus  Europos  kokybės standartus, tačiau juos ne visada reikia  apšildyti.

 

Daugiau informacijos rasite čia.

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>