Karščiausios naujienos
Home / dušo kabinos / Funkcionali dušo kabina

Funkcionali dušo kabina

Dušo kabina

Dar pakankamai nesenai, prieš 15 metų dušo kabina atrodo tarsi tikra fantastika paprastam gyventojui ir ji atrodė labai tolima, tiek kalbant apie savo funkcionalumą palyginus su voniomis, tiek ir kalbant apie kainą. Tačiau juk laikas eina, vystos technologijos ir masinė dušo kabinų gamyba padarė savo, jos užpildė visą rinką įvairiais modeliais. Tačiau kaip gi nepasiklysti tokioje pasirinkdusasimo gausoje? Ir kaip pasirinkti pačią tinkamiausią dušo kabiną? Taigi pamėginkime atsakyti į visus šiuos klausimus. Dušo kabinos turi įvairius privalumus palyginus su klasikine vonia. Visų pirma, tai yra tinkami dušo kabinos gabaritai, kurie suteiks galimybę ją sumontuoti bet kurioje jūsų vonios kambario vietoje. Nesvarbu ar tai bus standartinis butas name ar tai bus sodo namelis. Be to, dar užteks vietos ir jūsų skalbimo mašinai ir net kriauklei. Standartinės dušo kabinos yra 80×80 arba 90×90 dydžio. To daugeliui žmonių visiškai pakanka, kad galėtų maudytis duše. Antra, dušo kabina sunaudos kur kas mažiau vandens, o tai yra labai svarbu. Jums reikės 5 kartus mažiau vandens nei maudantis vonioje. Trečia ir svarbiausia yra tai, kad didelių miestų gyvenimas ir greitas gyvenimo tempas neleidžia žmonėms tiesiog banaliai pagulėti vonioje ir lieka laiko tik dušui. Ketvirta, dušo kabinos kartais yra vienintelė galimybė maudytis jei yra tam tikri medičiniai nurodymai. Tokiu atveju ar verta užgriozdinti kambarį, jei jūs vis tiek negulėsite vonioje.

Taigi jei jūs labai tvirtai nusprendėte, kad jums yra reikalinga dušo kabina yra būtina išanalizuoti tam tikrus pagrindinius pasirinkimo kriterijus ir parametrus. Žinoma, dažniausiai dušo kabina yra perkama atsižvelgiant į tai koks yra jūsų biudžetas. Sąlyginai visos dušo kabinos gali būti skirstomos į kelias grupes, jos gali būti biudžetinės, vidutinės kainų kategorijos ir žinoma premium klasės. Biudžetinei grupei yra priskiriama daugelis dušo kabinų, kurios yra gaminamos Kinijoje ir kai kurie kiti prekiniai ženklai. Pakankamai pigios yra atviros dušo kabinos, jos neturi viršutinės dalies, o sienelės dažniausiai yra gaminamos iš plastiko. Jose bus galima ne tik atlikti higienos procedūras, tačiau taip pat yra modeliai, kurie jums suteiks galimybę pasimėgauti masažu. Vidutinės kainų kategorijos dušo kabinos turi daugiau galimybių, jos turi kelis režimus ir įvairias variacijas, papildomas galimybes. Dušo kabina gali turėti apšvietimą, pirties funkciją ir kita. Įprastai tokios kabinos yra uždaros, sienelės taip pat gali būti gaminamos naudojant plastiką, tačiau taip pat galima pamatyti tokius modelius kur galinė stiklinė sienelė yra kokybiškesnė ir higieniškesnė. Patys brangiausi modeliai turi maksimalų funkcionalumą, gali turėti garinės pirties funkcijas, tai pat gali būti sumontuota stereo sistema. Ši kainų kategorija skiriasi tuo, kad gaminiai yra puikios kokybės ir bus labai patikimi. Dažniausiai yra parduodami Europos modeliai.

Tačiau iš ko yra sudaryta dušo kabina ir į ką reikia kreipti dėmesį prieš jas perkant? Kai yra pasirenkamos kabinos ypatingą dėmesį reikia skirti jų konstrukcijoms, kadangi dažniausiai nuo to priklauso naudojimo patogumas, bei ilgaamžiškumas. Kai yra pasirenkamos konstrukcijos reikia nutarti kokios rūšies kabinos jums bus reikalingos, jos gali būti atviros, uždaros arba gali būti įmontuojamos. Vėliau jums būtina atkreipti dėmesį į dušo kabinos dydį ir formą, jo turi atitikti montavimo vietą. Prieš tai, kai bus pasirenkamas toks prietaisas yra būtina tinkamai ištirti savo namo kanalizaciją ir komunikacijas. Dušo kabinos funkcionalumui įtaką daro jos montavimas. O kaina žinoma dažniausiai priklauso nuo dušo kabinos rūšies.

 

 

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>