Karščiausios naujienos
Home / Paslaugos / geoterminis šildymas / Geoterminis šildymas

Geoterminis šildymas

geoterminis šildymasVis labiau plintantis namų šildymo būdas  yra geoterminis šildymas. Tokia sistema yra  ekologiškai švari, kadangi yra naudojami šilti žemės resursai, juk žemės gelmėse grunto temperatūra gali svyruoti nuo +5 iki + 80C. Kad būtų įrengtas šildymas yra būtina sumontuoti geoterminę šildymo sistemą ir iškasti kelis gręžinius, kurių gylis nuo 30 iki 50 metrų, o skersmuo  daugiau kaip 10 cm. Taip, kad gilumo suma sudarytu apie 200 metrų. kad sistema galėtų funkcionuoti yra būtina  elektros energija, tačiau jos sunaudojamas kiekis palyginus su  naudojamu elektriniu katilu sumažėja  apie 5 kartus.  Geoterminės šildymas savo sudėtyje turu natūralų  šilumos šaltinį, šilumos siurblį, šildymo įrenginius, tokius kaip radiatoriai ir šiltos grindys,  elektros maitinimo šaltinį, kuris užtikrins tinkamą siurblio funkcionavimą. Pagrindinė geoterminio šildymo grandis yra siurblys. Šilumos siurblys maksimaliai naudoja  žemės šilumą ir ją paverčia naudinga energija.

Daugiau informacijos: www.energera.lt

Jei jūs esate laimingas nuosavo namo savininkas, tai sutikite, kad pagrindinis jūsų išlaidų šaltinis yra no šildymas.  Tradiciniai  energijos  šaltiniai kiekvienais metais vis labiau brangsta ir jų kainos  vis labiau pradeda vytis pasaulines. Tačiau taip pat labai mažas kas susimąsto, kad neišsenkantis energijos šaltinis yra  po mūsų kojomis, beje jis yra praktiškai visur.  Tai yra taip vadinama  žemės energija, kuri  yra akumuliuota  saulės energija ir šilumos energija , kuri sklinda iš žemės branduolio.  Būtent šios energijos dėka 1,5-2 metrų gylyje žemė neatvėsta, o žemiau kaip 15-20 metrų nuo žemės lygio temperatūra yra stabili, ji nepriklauso nuo metų laikotarpio ir  paros temperatūros.  Geoterminis šildymas labai dažnai yra naudojamas, kai reikia apšildyti gyvenamuosius namus, municipalinius pastatus ir mokslo įstaigas. Šis geoterminis šildymas yra labai sėkmingai naudojamas įvairiose Europos šalyse.  Šios geoterminės šildymo sistemos jokiu būdu nereikia bijoti, kadangi tai neturi būti tik tam tikrų entuziastų pasirinkimas tai turi būti žmonių mąstančių apie savo išlaidas pasirinkimas.

Geoterminės šildymas tai yra naujas saugumo lygis ir ekonomiškumas.  Tai yra naujos kartos šildymo sistema.  Vis dažniausiai mes girdime apie įvairiausias problemas, kurios yra susijusios su ekologijos  lygiu visame pasaulyje, aplinkos užterštumu, o tai atitinkamai daro labai didelę įtaką  kokybiškam žmogaus gyvenimui. Kiekvienais metais yra statomos įvairiausios gamyklos, kiekvieną dieną vis labiau auga transporto priemonių skaičius, vis daugiau buitinių ir cheminių atliekų kiekis, vartojimas auga atitinkamai auga  ir liekanų kiekis.  Ir tai nėra paslaptis, kad labiau užteršta aplinka yra miestuose,ypatingai tokiose, kuriuose yra vykdoma pramoninė veikla.  Praktiškai kiekvienas gyventojas nori, kad jo namas būtų ekologiškai švarus ir būtų ramiame rajone, jie nori gyventi švariuose  rajonuose ir nori kvėpuoti švariu oru, maitintis ekologiškais produktais, ilsėtis gamtoje ir nori nesijaudinti dėl savo vaikų sveikatos.  Nuosavų namų skaičiaus augimas tai liudija, tačiau jei jūs turite savo namą atitinkamai jam yra reikalingas ir šildymas, tokiu atveju pas ekologiškiausias ir ekonomiškiausias būdas, kurio pagalba galima apšildyti namus yra geoterminis šildymas.  Tai yra naujos kartos šildymo sistema, kadangi ji nesukelia jokio neigiamo poveikio ir nesukelia potencialios žalos žmogaus gyvenimo kokybei, kaip pavyzdžiui pavojingas dujų katilas gali sprogti, o geoterminis šildymas yra visiškai saugus.  Tokios sistemos montavimas užtrunka ne daugiau kaip vieną mėnesį ir jį sudaro net keli etapai.  Geoterminis šildymas jums užtikrins geidžiamą namų šilumą ir ūsų tikrai nenuvils gauti rezultatai.  Pasirūpinkite savo šiltu gyvenimu.

 

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>