Karščiausios naujienos
Home / Sventes / sodyba vestuvėms / Sodybos nuoma uzmiestyje

Sodybos nuoma uzmiestyje

Sodybos nuoma užmiestyje

 

Kiekvienas, kuris turi sodybą užmiestyje, gali patvirtinti, jog tai yra ne tik puiki vasarvietė, bet ir labai gera išeitis, kai norisi kur nors atokiau nuo miesto šurmulio su draugais paminėti kokią nors šventę ar tiesiog pabėgti nuo kamuojančios rutinos. Tačiau ką daryti tiems, kurie nuosavos sodybos neturi? Tokiu atveju sodybos nuoma yra vienintelis sprendimas. Sodybos nuomos sutartį galima sudaryti bet kuriai savaitės dienai ar net kelioms dienoms. Visos sodybos yra įsikūrusios atokiau nuo miestų, gamtoje, daugelis turi terasas, pirtis, baseinus ar burbulines vonias bei talpina tikrai nemažą skaičių žmonių.

Ką veikti sodyboje?

 

Kaimo turizmo sodyboje sau užsiėmimą ras kiekvienas – didelis ir mažas, aktyvaus poilsio mėgėjas ir mėgstantis savo laisvą laiką leisti ramiau. Dievinate žvejoti, todėl poilsis Jums neatsiejamas nuo akimirkų, kai galite sau leisti niekur neskubant sėdėti ant ežero kranto ir laukti užkimbant dar vieno trofėjaus? Tuomet kaimo turizmo sodyba Jums patiks dėl to, kad čia neteks pamiršti šio savo pomėgio: žvejai joje galės iš naujo įsitikinti savo sėkme žvejodami, o pagautą laimikį išsikepti čia pat, sodybos laužavietėje, ir nustebinti artimuosius ar draugus savo pačių paruoštais pietumis, vakariene. O gal manote, kad poilsiaujant niekas kitas taip neišgarina įtampos ir neišvalo minčių kaip pirtis? Mes pritariame, todėl pirčių mėgėjams siūlome galimybę leisti laiką kaitinantis garinėje pirtyje ir taip ne tik pailsinti darbų išvargintą galvą, bet ir išvalyti organizmą. Tiems, kurie pirmenybę teikia pirčių malonumams po atviru dangumi, siūlome atgauti jėgas sodybos kieme esančiame karštame kubile, o po to atvėsti ežero vandenyje.

Aktyvesnio poilsio mėgėjai kaimo turizmo sodyboje taip pat turės ką veikti. Jeigu mėgstate vandens pramogas, vasarą siūlome išmėginti plaukimą baidarėmis Baltosios Ančios upe, pasiplaukiojimus valtimis, pasivažinėjimus vandens dviračiais. Žiemą aktyvūs poilsiautojai, tikime, įvertins galimybę sodyboje užsiimti žiemos pramogomis: su vėju galėsite lenktyniauti leisdamiesi slidėmis ar išmėginti žiemos kelią kita tuo metu tinkama transporto priemone – rogėmis. Turime pasiūlymų ir tiems, kurie geriausiai pailsi tada, kai užsiima sportu. Kaimo turizmo sodyboje savo azartą galėsite pasitikrinti žaisdami netikėtumų ir emocijų kupiną dažasvydį, o jeigu iš rankų retai paleidžiate kamuolį, tuomet savoje stichijoje pasijusite atsidūrę sodyboje įrengtoje krepšinio ar tinklinio aikštelėje. Be to, Jums nereikės patiems rūpintis sportui reikalingu inventoriumi – sodyboje rasite visa, ko prireiks aktyviai leidžiant laiką.

Sodyboje turės ką veikti ir patys mažiausi: galės dūkti specialiai jiems įrengtoje žaidimų aikštelėje, smagiai įsisupti sūpuoklėmis ar tiesiog lakstyti po sodybą juosiančią pievą – vietos tam apstu.

Jūsų patogumui sodyboje yra trys atskiri namai, juose rasite dviviečius, triviečius ir keturviečius kambarius, čia taip pat įrengtas tualetas ir dušas, virtuvė, kurioje – būtinas inventorius, indai ir įrankiai, visada bus šilto vandens. Kiekvienas namas turi didelius balkonus, iš kurių atsiveria nuostabus vaizdas į ežerą. Kaimo turizmo sodyba ypač tinka šeimos ir draugų poilsiui, yra idealiai pritaikyta rengti uždarus pobūvius, vestuves, įmonių šventes.

daugiau informacijos rasite čia

 

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>